Selçuk Bayraktar’dan manidar fotoğraf! Terör yandaşlarını çıldırttı

  • Haber7

Havacılık ve teknoloji sektörünün önde gelen isimlerinden biri olan Baykar Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Bayraktar, Türkiye’nin doğusundaki Hakkari iline ziyaret gerçekleştirdi.

TERÖRLE ANILAN BÖLGEDE ‘TERS LALE’ MESAJI

Bayraktar, bu ziyareti sırasında daha önce terör örgütü PKK’nın saldırılarıyla anılan Hakkari’nin doğal güzelliklerinden biri olan Çukurca ilçesinde Zap Suyu kenarında etkileyici bir manzara eşliğinde fotoğraf çekti.

Sosyal medya hesapları fotoğrafı paylaşan Bayraktar, şu mesajı verdi:

“Zap Suyu üzerinde Ters lale mevsimi..

Hakkari / Çukurca

Hayırlı Sabahlar.”

YÜKSEKOVA’YI DA ZİYARET ETTİ

Selçuk Bayraktar, Yüksekova‘ya da ziyarette bulundu. Bayraktar, Mehmetçikle fotoğraf çektirdi ve vatandaşlarla bir araya geldi.

BAYRAMI MEHMETÇİKLERLE GEÇİRDİ

Ramazan Bayramı’nı üs bölgelerinde geçiren Selçuk Bayraktar, 2. Ordu Komutanı Korgeneral Metin Tokel ile birlikte Güney Doğu sınırları içerisindeki üs bölgelerine gelerek askerlerle bayramlaştı.

Korgeneral Tokel ve Bayraktar, Cizre’de Kara Kuvvetleri Komutanlığı ve Jandarma Genel Komutanlığı İHA birlikleri, Cudi Dağı’ndaki üssü, Metina Dağı’nda bulunan üs bölgesi ve Şırnak’taki 23. Piyade Tümen Komutanlığı’nı ziyaret etti. Askerler ve geçici köy korucularıyla bir araya gelen Bayraktar, teknik istişarelerde bulundu.

TERÖR YANDAŞLARI ÇILDIRDI

Selçuk Bayraktar’ın bu ziyareti terör örgütü PKK yandaşlarını rahatsız etti. 

KAYNAK: HABER7

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x